Registreerimine



01-08-2014 - 2014 EMV 3. etapp - Freetime Racing CUP


Freetime Racing CUP 2014 


Eesti MV 3. etapp jettide rajasõidus
Balti MV 2. etapp jettide rajasõidus
Eesti MV 1. etapp jettide enduros

Aeg: 01-02. august 2014
Koht: Pärnu, Paide mnt. 4A
GPS: N 58.363205, E 24.583923 http://goo.gl/maps/fzP2y
Korraldaja: Freetime Racing, Stingray Extreme

 

VÕISTLUSJUHEND


Võistlusklassid rajasõidus:
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Beginners Stock
Ski Lite
Ski Stock
Ski Ladies Ltd
Ski GP
Ski Veteran 35+ GP
Runabout Beginners Stock
Runabout Stock N/A
Runabout Box Stock
Runabout Stock
Runabout GP

Võistlusklassid enduros:
Ski GP
Runabout GP

Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 31. juuli 24:00)    60.- EUR
•    Kohapeal registreerudes    70.- EUR
•    Enduro    40.- EUR
•    Lisaklass    +50%
•    Hilinejad    +100%

Ajakava võistlejatele:
Reede 01.august
15.30-16.30    Enduro registreerimine
16.40    Võistlejate koosolek
17.00    Enduro start klassile SKI GP  30 min
17.45    Enduro start klassile Runabout GP  90 min

Laupäev 02.august
08.00 - 09.30    Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus (Runabout jettide tehnilise    kontrolli üheks osaks on vajadusel kontrollsoõit ülevaatuse teostaja poolt)
09.30    Võistlejate koosolek
10.00 - 11.15    Treeningsõidud
11.30    I voor
14.30    II voor
17.00    III voor
             Autasustamine

Lisainfo:
+372 56277711 Marko Männi
+372 5026112   Egon Üpraus
 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Mattias Reinaas Estonia Kohila Mk
328
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Stock
Hydrospace
2 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Lite
Kawasaki
3 Maksis Poznaks Latvia UMARACING.LV
46
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Lite
KAWASAKI
4 Ricards Fukss Latvia Fukss Racing
19
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
5 Greta Zalcmane Latvia Ind.
11
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Ladies Ltd
Hyrospace
6 Kerto Kase Eesti -
60
Ski Junior 13-15 Stock
Yamaha
7 Daniels Poznaks Latvia UMARACING.LV
56
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Stock
Hydrospace
8 Sander Lõhmus Eesti -
254
Ski Beginners Stock
Yamaha
9 Robert Pindmaa EST Retent
700
Ski Beginners Stock
Kawasaki
10 Taavi Müürsepp Estonia -
10
Ski Beginners Stock
Kawasaki
11 Egon Stankevitš EST Freetime
31
Ski Beginners Stock
Kawasaki
12 Martin Veimann Eesti Kohila MK
328
Ski Beginners Stock
Yamaha
13 Kari Kodasma EST Freetime Racing
8
Ski Beginners Stock
Hydrospace
14 Sander Siimann Eesti BRP RT
77
Ski Beginners Stock
Kawasaki
15 riho peilman eesti kohila
404
Ski Beginners Stock
yamaha
16 Jaak Ravensberg Estonia Freetime Racing
245
Ski Beginners Stock
Kawasaki
17 Gymnboum Gymnboum 2006 nissan sentra
Ski Beginners Stock
Runabout Stock
18 Marten Männi EST Freetime Racing
53
Ski Lite
Ski Stock
Hydrospace, Yamaha
19 Henry Kiisa EST Freetime racing
103
Ski Lite
Ski Stock
Kawasaki
20 Ott Reinaas EST Kohila MK
328
Ski Lite
Ski GP
Yamaha
21 Rolands Fukss Latvia Fukss Racing
19
Ski Lite
Kawasaki
22 Mikko Wikman FIN 88 Racing
88
Ski Lite
Enduro Ski GP
Kawasaki
23 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15
Ski Lite
Kawasaki
24 Teet Järvet Estonia Freetime Racing
69
Ski Stock
Ski Lite
Kawasaki
25 Lassi Kärkkäinen FIN Tekomo
888
Ski Stock
Enduro Ski GP
Benelli
26 Hendrik Pindmaa EST Retent
700
Ski GP
Belassi
27 Janis Uzars LV Latvi Jet Ski Racing Team
55
Ski GP
Hydrotax
28 Krista Uzare Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
95
Ski GP
Ski Ladies Ltd
Hydrotax, Hydrospace
29 Andra Mcewen Australia
Ski GP
Slalom Ski GP
30 Gymnboum Gymnboum The Hamburger Train
Ski Ladies Ltd
Runabout Stock
31 Marek Kadak EST FTR
12
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
32 Peteris Likums Latvia ORTO
81
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski GP
HydraDoo
33 Arturs Brencis Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
67
Ski Gentlemen 35+ GP
Enduro Ski GP
Zapata, Hydrospace
34 Gymnboum Gymnboum 09 Frontier SE
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski Beginners Stock
35 Tauno-Sinclair Renter FIN R.R-MX Team
66
Runabout Beginners
Enduro Runabout GP
Kawasaki
36 indrek isop est freetime racing
111
Runabout Beginners
Runabout Beginners
kawasaki 300
37 Priit Kampus Est Freetime Racing
333
Runabout Beginners
Runabout Beginners
Sea-doo RXT
38 heikki aasa est freetime racing
222
Runabout Beginners
Runabout Beginners
kawasaki 310
39 aleksei samalov fin R.R-MX Team
252
Runabout Beginners
sea doo
40 Jürgen Lemming Est Piston Racing
17
Runabout Beginners
sea-doo
41 Emerson Spears Germany
PISTON Runabout Stock N/A
Ski GP
42 Valeri Trujevtsev EST HempelRacing
39
Runabout Stock N/A
sea/doo
43 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25
Runabout Stock N/A
SEA DOO
44 Taavi Tamm EST Jetimoto
99
Runabout Stock N/A
Sea-doo
45 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7
Runabout Stock N/A
Runabout Lite (Box Stock)
SEA-DOO
46 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout Stock N/A
Sea-doo
47 Camilla Ingamells Great Britain
PISTON Runabout Stock
PISTON Runabout Beginners Stock
48 Andrus Lutt Est Piston Racing
17
Runabout Stock
Runabout GP
sea-doo
49 Janno Kraak FIN R.R-MX Team
96
Runabout Stock
Enduro Runabout GP
Sea doo RXP 260 RS
50 Rainer Lepp EST Jetsport
333
Runabout Stock
Sea-doo
51 Anastas Panchenko Russia JetSki St.Petersburg team
77
Runabout Stock
Enduro Runabout GP
RXP X, Kawasaki
52 Dmitriy Andreev Russia JetSki St.Petersburg team
21
Runabout Stock
Enduro Runabout GP
RXP, Kawasaki
53 Alo Linkolm EST Motobox RT
157
Runabout Stock
Sea-doo
54 Iola Berger Netherlands
Runabout Stock N/A
Runabout GP
55 Peteris Kitins LV PETRO RACING
82
Runabout GP
YAMAHA, SEADOO
56 Alo Linkolm EST Motobox RT
157
Runabout Lite (Box Stock)
Enduro Runabout GP
Sea-doo
57 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout Lite (Box Stock)
Runabout GP
SeaDoo
58 Latashia Gee Sweden
Slalom Ski GP
Ski GP
59 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Enduro Runabout GP
SeaDoo

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia