Registreerimine



21-07-2018 - PISTON RACING EMV JA EKV I ETAPP 2018/ TALLINNA MEISTRIVÕISTLUSED 2018


Aeg: 21. juuli 2018

Koht: Harku järv, Tallinn
GPS: N 59.41781, E 24.623571
Korraldaja: VIHUR JETSPORT

Võistlusmäärused:
 EVL, U.I.M.
Võistlusalad: jettide rajasõit


EMV võistlusklassid rajasõidus:

  • Runabout GP1
  • Runabout GP2
  • Runabout GP4
  • SKI GP1
  • SKI GP2
  • SKI GP3
  • Ladies SKI GP1
  • Junior SKI GP3
  • Runabout Junior GP4

 

EKV võistlusklassid rajasõidus
  • Runabout Beginner GP2
  • SKI Veteran GP1
  • SKI Beginner GP1


Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 19. juuli 2018)50€
•    Kohapeal registreerudes 60€
•    Lisaklass +50%
•    Hilinejad +100%
•    Ski juunior GP3 & Runabout juunior GP4 stardimaksudega toetab PISTON RACING

 

 

 

 

 

Ajakava 21 juuli:  
8.30 - 09.30 Registreerimine ja tehniline kontroll
09.45 Võistlejate koosolek
 
10.15 - 11.50 Treening/ajasõit 

12.00 - 15.00 I Voor 

15.00 - 15.30 Lõuna
15.30 - 18.30 II Voor
Autasustamine

Registreerides võistlusele kinnitan, et minu antud informatsioon on õige ja luban juhinduda U.I.M.-i ja EVL-i määrustest, selle võistluse juhendist ja organisaatorite korraldustest. Ma võtan võistlustest osa omal vastutusel ja riskil.

Alla 18 aastasel sportlasel registreerimise lehel osavõtuks vajalik lapsevanema või vastutava isiku allkiri.

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Markus Lutsokert Eesti Tiger Racing
11
SKI GP1
Kawasaki
2 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1
SKI GP3
YAM;KOM
3 Henry Kiisa Estonia Vihur Jetsport
2
SKI GP2
Kawasaki
4 Sander Lõhmus EST Vihur Jetsport
254
SKI GP2
Kawasaki
5 Ivar Annus Estonia Vihur Jetsport
62
SKI GP2
Kawasaki
6 Egon Ypraus EST Stingray Extreme
64
SKI GP2
Kawasaki
7 mattias reinaas EST kohila
328
SKI GP3
SKI Junior GP3
yamaha
8 Tuomas Salonen Finland Umacon racing team
200
SKI GP3
Yamaha superjet
9 Severi Salonen Fin Umacon racing team
121
SKI GP3
Yamaha
10 Jasmiin Ypraus Estonia Stingray Extreme
64
SKI Ladies GP1
SKI GP1
Kawasaki
11 Kätriin Nilbe Estonia Tiger Racing
33
SKI Ladies GP1
SKI GP1
Kawasaki
12 Severi Salonen Finland Umacon racing team
121
SKI Junior GP3
SKI GP2
Yamaha / kawa
13 Ander- Hubert Lauri Eesti Speedline Racing
11
SKI Junior GP3
Kawasaki
14 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
SKI Junior GP3
SKI GP3
Kawasaki
15 Egon Ypraus Estonia Stingray Extreme
64
SKI Veteran GP1
Kawasaki
16 Andres Kalmer Eesti Jetsport
66
SKI Veteran GP1
SKI GP2
Kawasaki
17 Marek Kaddak Rakvere Freetime
73
SKI Veteran GP1
Marko Männi
18 Andres Lauri Eesti Speedline Racing
91
SKI Veteran GP1
SKI GP1
Kawasaki
19 Kari Kodasma Eesti Stingray Extreme
8
SKI Veteran GP1
Kawasaki
20 Marek Laanisto Eesti Vihur Jetsport
2
SKI Beginner GP1
Kawasaki
21 Daniil Vlasov Russia Russian Rockets
44
SKI Beginner GP1
SKI GP2
Kawasaki
22 Kaspar Haiba EST Vihur Jetsport
88
SKI Beginner GP1
Kawasaki
23 Mait Pärg EST Stingray Extreme
93
SKI Beginner GP1
Kawasaki
24 Heigo Kopso Eesti Vahur Jetsport
21
SKI Beginner GP1
Kawasaki
25 Jaak Ravensberg Estonia Freetime Racing
94
SKI Beginner GP1
Kawasaki
26 Marko Eek EST Vihur Jetsport
22
SKI Beginner GP1
Kawasaki
27 Fredi Skobelev Eesti Vihur Jetsport
74
SKI Beginner GP1
Kawasaki
28 Artur Lambot Eesti Speedline racing
66
SKI Beginner GP1
Kawasaki
29 Ralf Ypraus Estonia Stingray Extreme
4
Runabout GP1
Runabout GP2
Seadoo
30 Andrus Lutt EST Piston Racing
17
Runabout GP1
Sea-Doo
31 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout GP1
Runabout GP2
Sea-Doo
32 Ricardo Bortkevitš EST Marico Racing
99
Runabout GP1
Runabout GP2
Seadoo RXP-300
33 Ahti Kurg EST Marico Racig
13
Runabout GP1
Runabout GP2
Seadoo RXP-300
34 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25
Runabout GP3
Sea Doo XP
35 Indrek Neare Eesti BRP RT
Runabout GP3
Sea-Doo
36 Karlis Bole Latvia Latvia
12
Runabout GP4
Sea-Doo
37 Valeri Trujevtsev est Tapa racing
39
Runabout GP4
Runabout GP3
sea-doo
38 Erik Seppänen Suomi Team 300
69
Runabout GP4
Seadoo
39 Tommi Mendolin Suomi supafly RacingTeam
13
Runabout GP4
Seadoo
40 Pasi Vuorela Finland Team 300
300
Runabout GP4
Sea-doo spark
41 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout Junior GP4
Runabout GP4
Sea-Doo

Registreeru / Register

Eesnimi/ First name
Perekonnanimi /
Last name
Riik / Country
Spordiklubi / Sportclub
Võistlusnumber /
Racing number
Võistlusklass / Class
Võistlusklass 2 /
Class 2
Jetski Tootja/
Jetski Brand
Kontakt tel. / Phone
E-mail
 
peliculas de comedia