Registreerimine



19-08-2017 - PISTON RACING EMV JA EKV III ETAPP RAJASÕIDUS, EMV II ETAPP / KOHILA CUP ENDUUROS, PARALLEEL SLAALOM


Aeg: 19.-20. august 2017

Koht: Metsakuru, Valkla küla, Kuusalu Vald
GPS: 
 N 59.49362 E 25.34989
Korraldaja: BOATBOX


Võistlusmäärused:
 EVL, U.I.M.
Võistlusalad: jettide rajasõit, enduuro, paralleel slaalom


EMV võistlusklassid rajasõidus:

  • Runabout GP1
  • Runabout GP2
  • Runabout GP4
  • SKI GP1
  • SKI GP2
  • SKI GP3
  • Ladies SKI GP1
  • Junior SKI GP3

 

EKV võistlusklassid rajasõidus
  • Runabout GP3
  • Runabout Beginner GP2
  • SKI Veteran GP1
  • SKI Beginner GP1

 

EMV võistlusklassid enduuros:

  • SKI GP1
  • Runabout GP1

 

Kohila CUP võistlusklassid enduuros:

  • SKI Sport (kõik SKI jetid välja arvatud Kawasaki SXR1500)
  • Runabout Spark

 

Jetirent.ee võistlusklassid paralleel slaalomis:

  • SKI
  • Runabout (kui klassis Runabout GP4 on vähemalt 8 startijat saavad eraldi arvestuse)

 

Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 17. august 2017)50€
•    Kohapeal registreerudes 60€
•    Lisaklass +50%
•    Hilinejad +100%

•    Enduuro osavõtutasu 30 €, rajasõidus osalejatele enduuros osalemine tasuta
•    Paralleel slaalomi osavõtutasu 30 €

•    Ski juunior GP3 stardimaksudega toetab PISTON RACING

 

 

 

 

 

Ajakava 19 august:  
08.00 - 09.30 Registreerimine ja tehniline kontroll
09.45             Võistlejate koosolek
 
10.15 - 11.50 Vabatreening 

12.00 - 15.00 I sõitude voor
15.00 - 15.30 Lõuna
15.30 - 18.30 II sõitude voor

Autasustamine 

Boatbox Open Air Party


Ajakava 20 august:  
09.30 - 10.30 Paralleel slaalomi registreerimine ja tehniline kontroll
10.30             Slaalomi võistlejate koosolek
 
11.00             Slaalomi start 

12.30 - 13.30 Enduuro registreerimine ja tehniline kontroll 

13.30             Enduuro võistlejate koosolek
14.00             Enduuro start
16.00             Autasustamine

Registreerides võistlusele kinnitan, et minu antud informatsioon on õige ja luban juhinduda U.I.M.-i ja EVL-i määrustest, selle võistluse juhendist ja organisaatorite korraldustest. Ma võtan võistlustest osa omal vastutusel ja riskil.

Alla 15 aastasel sportlasel registreerimise lehel osavõtuks vajalik lapsevanema või vastutava isiku allkiri.




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
2 Kätriin Nilbe Eesti Tiger Racing
33
SKI GP1
SKI Ladies GP1
Kawasaki
3 Egon Ypraus Est Freetime
164
SKI GP1
Kawasaki
4 Henn Linth Eesti SK Jetsport
59
SKI GP1
Kawasaki
5 Hendrik Pindmaa Estonia Freetime Racing
700
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
6 Andres Lauri EST Speedline Racing
91
SKI GP1
SKI Veteran GP1
Kawasaki
7 Henry Kiisa Estonia Vihur Jetsport
2
SKI GP2
Kawasaki
8 Ivar Annus Estonia Vihur Jetsport
62
SKI GP2
HSR-Benelli
9 Ivar Annus Estonia Vihur Jetsport
62
SKI GP2
HSR-Benelli
10 Sander Lõhmus EST Vihur Jetsport
254
SKI GP3
Yamaha
11 Jasmiin Ypraus Est Freetime
64
SKI Ladies GP1
SKI GP2
Kawasaki
12 Miina Kallikorm EST Kohila
777
SKI Ladies GP1
Kawasaki
13 Severi Salonen Fin Sjsl
121
SKI Junior GP3
Yamaha
14 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
SKI Junior GP3
SKI GP3
Kawasaki
15 Ander-Hubert Lauri EST Speedline Racing
99
SKI Junior GP3
Kawasaki
16 Priit Kampus Eesti Freetime racing
66
Runabout GP1
Runabout GP2
Yamaha
17 ANTON PANKRATOV ESTONIA MOTOBOX
44
Runabout GP1
SEA-DOO
18 Ralf Ypraus Est Freetime
4
Runabout GP1
Runabout GP2
Sea-doo
19 Rainer Lepp Estonia PISTON RACING
333
Runabout GP1
Seadoo
20 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout GP2
Runabout GP1
SeaDoo
21 Fredi Raias Eesti Jetsport
15
Runabout GP4
Parallel Slalom Runabout GP4
Sea-Doo
22 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout GP4
Runabout GP3
Sea-Doo
23 Pasi Vuorela Finland Team 300
300
Runabout GP4
Sea doo spark
24 Valeri Trujevtsev Est Jet
39
Runabout GP4
Runabout Spark Enduro
Sea-doo
25 Egon Ypraus Est Freetime
164
SKI Veteran GP1
Kawasaki
26 Andres Kalmer Eesti SK Jetsport
66
SKI Veteran GP1
Kawasaki
27 Marek Kadak Rakvere Friitaim Reising
73
SKI Veteran GP1
Kawasaki
28 Marek Laanisto EST Vihur Jetsport
2
SKI Beginner GP1
Kawasaki
29 Mait Pärg EST Freetime
93
SKI Beginner GP1
Benelli
30 Heigo Kopso Eesti Vihur Jetsport
21
SKI Beginner GP1
SKI Sport Enduro
Kawasaki
31 Artur Lambot Estonia Speedline racing
66
SKI Beginner GP1
Kawasaki
32 Jaak Ravensberg EST Freetime Racing
94
SKI Beginner GP1
Kawasaki
33 Fredi Skobelev Eesti Vihur Jetsport
74
SKI Beginner GP1
Kawasaki
34 Renee Nigul Eesti Vihur Jetsport
26
SKI Beginner GP1
Kawasaki
35 Pelle Sõrmus EST Speedline Racing
67
SKI Beginner GP1
Kawasaki
36 Priit Poršnev EST Kohila
666
SKI Beginner GP1
Kawasaki
37 Ivo Kiviselg Eesti Freetime
113
Runabout GP3
Sea-Doo
38 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout GP3
Sea Doo
39 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1 Enduro
Parallel Slalom SKI
Kawasaki
40 Jasmiin Ypraus Est Freetime
64
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
41 Priit Kampus Eesti Freetime racing
66
Runabout GP1 Enduro
Yamaha
42 Egon Ypraus Est Freetime
164
Runabout GP1 Enduro
Sea-Doo
43 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout GP1 Enduro
SeaDoo
44 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout GP1 Enduro
Sea-Doo
45 Henry Kiisa Estonia Vihur Jetsport
2
Parallel Slalom SKI
Kawasaki
46 Heigo Kopso Eesti Vihur Jetsport
21
Parallel Slalom SKI
Kawasaki
47 Ralf Ypraus Est Freetime
4
Parallel Slalom Runabout
Sea-Doo

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia