Registreerimine



28-07-2017 - PISTON RACING EMV JA EKV II ETAPP RAJASÕIDUS, EMV I ETAPP ENDUUROS 2017


Aeg: 28.-29. juuli 2017
Koht: Paide mnt. 4a, Pärnu
GPS: N 58.363205, E 24.583923
Korraldaja: FREETIME RACING

Võistlusmäärused:
 EVL, U.I.M.
Võistlusalad: jettide rajasõit, enduuro


EMV võistlusklassid rajasõidus:

  • Runabout GP1
  • Runabout GP2
  • Runabout GP4
  • SKI GP1
  • SKI GP2
  • SKI GP3
  • Ladies SKI GP1
  • Junior SKI GP3

 

EKV võistlusklassid rajasõidus
  • Runabout GP3
  • Runabout Beginner GP2
  • SKI Veteran GP1
  • SKI Beginner GP1

 

EMV võistlusklassid enduuros:

  • SKI GP1
  • Runabout GP1


Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 27. juuli 2017)50€
•    Kohapeal registreerudes 60€
•    Lisaklass +50%
•    Hilinejad +100%
•    Ski juunior GP3 stardimaksudega toetab PISTON RACING

 

 

 

 

 

Ajakava 28 juuli:  
15.30 - 16.30 Enduuro registreerimine ja tehniline kontroll
16.40 Võistlejate koosolek
 
17.00 SKI GP1 start 30 min. 

17.45 Runabout GP1 start 90 min.


Ajakava 29 juuli:  
8.30 - 09.30 Registreerimine ja tehniline kontroll
09.45 Võistlejate koosolek
 
10.15 - 11.50 Treening/ajasõit 

12.00 - 15.00 I Voor 

15.00 - 15.30 Lõuna
15.30 - 18.30 II Voor
Autasustamine

Registreerides võistlusele kinnitan, et minu antud informatsioon on õige ja luban juhinduda U.I.M.-i ja EVL-i määrustest, selle võistluse juhendist ja organisaatorite korraldustest. Ma võtan võistlustest osa omal vastutusel ja riskil.

Alla 15 aastasel sportlasel registreerimise lehel osavõtuks vajalik lapsevanema või vastutava isiku allkiri.




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
2 Hendrik Pindmaa Eesti Freetime
700
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
3 Mikko Wikman FIN Team Lakemotors
91
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
4 Andres Lauri EST Speedline Racing
91
SKI GP1
SKI Veteran GP1
Kawasaki
5 Krista Uzare Latvia Team Latvia
95
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
6 Henn Linth Eesti SK Jetsport
59
SKI GP1
Kawasaki
7 Henry Kiisa Estonia Vihur Jetsport
2
SKI GP2
Benelli
8 Ivar Annus Estonia Vihur Jetsport
62
SKI GP2
HSR-Benelli
9 J?nis Uzars Latvija Team Latvia
55
SKI GP2
SKI Veteran GP1
Kawasaki
10 Marko Kanarbik EST Freetime
13
SKI GP2
Kawasaki
11 Maksis Poznaks Latvia UMARACING
46
SKI GP2
Kawasaki
12 Teet Järvet EST Freetime
69
SKI GP3
Kawasaki
13 Lari Montonen Finland SJSL
85
SKI GP3
Kawasaki
14 Sander Lõhmus EST Vihur Jetsport
254
SKI GP3
Yamaha
15 mattias reinaas estland kohila
328
SKI GP3
SKI Junior GP3
yamaha
16 Daniels Poznaks Latvia UMARACING
56
SKI GP3
Yamaha
17 Em?ls Poznaks Latvia UMARACING
46
SKI GP3
Kawasaki
18 Miina Kallikorm EST Kohila
777
SKI Ladies GP1
Kawasaki
19 Jasmiin Ypraus EST Freetime
64
SKI Ladies GP1
Kawasaki
20 Manuela Lõhmus Eesti Jetsport
23
SKI Ladies GP1
SKI GP3
Kawasaki
21 Helen Lauri EST Speedline Racing
19
SKI Ladies GP1
Kawasaki
22 Krista Uzars Latvija Team Latvia
95
SKI Ladies GP1
Kawasaki
23 Kätriin Nilbe Eesti Tigerracing
33
SKI Ladies GP1
Kawasaki
24 Annemarie Randla EST Vihur Jetsport
6
SKI Ladies GP1
Runabout GP4
Kawasaki, Sea-Doo
25 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
SKI Junior GP3
SKI GP3
Kawasaki
26 Niclas Auvinen Finland SJSL Finland
66
SKI Junior GP3
Yamaha Superjet
27 Ander-Hubert Lauri EST Speedline Racing
99
SKI Junior GP3
Kawasaki
28 Severi Salonen Finland Sjsl
121
SKI Junior GP3
SKI GP3
Yamaha
29 Priit Kampus Eesti Freetime
66
Runabout GP1
Runabout GP2
Yamaha
30 Andrus Lutt Eesti Piston Racing
17
Runabout GP1
Sea-Doo
31 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout GP1
Runabout GP2
SeaDoo
32 Anton Pankratov Estonia MOTOBOX
44
Runabout GP1
SEA-DOO
33 Rainet Lepp Eestii PISTON RACING
333
Runabout GP1
Runabout GP2
Seasoo
34 Ralf Ypraus EST Freetime
4
Runabout GP2
Runabout GP1 Enduro
Sea-Doo
35 Timo Kiikka Finland BBTF
186
Runabout GP2
Yamaha
36 Fredi Raias Eesti Jetsport
15
Runabout GP4
Sea-Doo
37 Pasi Vuorela Fin Team 300
300
Runabout GP4
Spark
38 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout GP4
Sea-Doo
39 Tommi Mendolin Finland Supafly racing team
13
Runabout GP4
SPARK
40 RIHO PEILMAN EESTI JETSPORT
404
Runabout GP4
Sea doo
41 Igor Roosmaa EST Kohila
9
Runabout GP4
Sea-Doo
42 Alireza Ashrafi Iran SK JETSPORT
707
Runabout Beginner GP2
Runabout GP2
S-D
43 Mait Madik Eesti Freetime
33
SKI Veteran GP1
Benelli
44 Kari Kodasma EST Freetime
8
SKI Veteran GP1
SKI GP1 Enduro
Benelli
45 Egon Ypraus EST Freetime
164
SKI Veteran GP1
SKI GP1
Kawasaki
46 Marek Kadak Eesti Freetim Racing
73
SKI Veteran GP1
SKI GP1
Kawasaki
47 Andres Kalmer Eesti SKJetsport
59
SKI Veteran GP1
Kawasaki
48 Marek Laanisto EST Vihur Jetsport
2
SKI Beginner GP1
Benelli
49 Renee Nigul Eesti Vihur Jetsport
26
SKI Beginner GP1
Kawasaki
50 Erol Jürgenson Eesti Vihur jetsport
21
SKI Beginner GP1
Kawasaki
51 Mait Pärg EST Freetime
93
SKI Beginner GP1
Benellii
52 Heigo Kopso Eesti Vihur Jetsport
21
SKI Beginner GP1
Kawasaki
53 Priit Poršnev Estonia Kohila
666
SKI Beginner GP1
Kawasaki
54 Sander Reitalu EST Vihur Jetsport
77
SKI Beginner GP1
Benelli
55 Jaak Ravensberg EST Freetime Racing
94
SKI Beginner GP1
Kawasaki 94
56 Arturs Vanags LV LV
43
SKI Beginner GP1
SKI GP3
Yamaha
57 Harri Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
75
SKI Beginner GP1
kawasaki
58 Robert Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
17
SKI Beginner GP1
Benelli
59 Gedro Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
55
SKI Beginner GP1
Benelli
60 Artur Lambot Eesti speedline racing
66
SKI Beginner GP1
Kawasaki
61 Fredi Skobelev Eesti Vihur jetsport
74
SKI Beginner GP1
Kawasaki
62 Ivo Kiviselg Eesti Freetime
113
Runabout GP3
Sea Doo
63 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25
Runabout GP3
Sea Doo
64 Margus Kesküla EST BRP RT
7
Runabout GP3
Runabout GP1
Sea-Doo
65 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme
111
Runabout GP3
SeaDoo
66 Hendrik Pindmaa Eesti Freetime
700
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
67 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
68 Jasmiin Ypraus EST Freetime
64
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
69 Manuela Lõhmus Eesti Jetsport
23
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
70 Mait Madik Eesti Freetime Racing
33
SKI GP1 Enduro
Benelli
71 Kätriin Nilbe Eesti Tigerracing
33
SKI GP1 Enduro
Kawasaki
72 Priit Kampus Eesti Freetime
66
Runabout GP1 Enduro
Yamaha
73 Margo Lõhmus Eesti Jetsport
23
Runabout GP1 Enduro
Runabout GP2
Sea Doo
74 Indrek Reisenbuk Eesti Sõmerpalu MK
931
Runabout GP1 Enduro
Runabout GP2
Yamaha

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia