Registreerimine



15-07-2017 - PISTON RACING EMV JA EKV I ETAPP 2017


Aeg: 15. juuli 2017
Koht: Harku järv, Tallinn
GPS: N 59.41781, E 24.623571
Korraldaja: VIHUR JETSPORT

Võistlusmäärused:
 EVL, U.I.M.
Võistlusalad: jettide rajasõit


EMV võistlusklassid rajasõidus:

  • Runabout GP1
  • Runabout GP2
  • Runabout GP4
  • SKI GP1
  • SKI GP2
  • SKI GP3
  • Ladies SKI GP1
  • Junior SKI GP3

 

EKV võistlusklassid rajasõidus
  • Runabout GP3
  • Runabout Beginner GP2
  • SKI Veteran GP1
  • SKI Beginner GP1


Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 13. juuli 2017)50€
•    Kohapeal registreerudes 60€
•    Lisaklass +50%
•    Hilinejad +100%
•    Ski juunior GP3 stardimaksudega toetab PISTON RACING

 

 

 

 

Ajakava 15 juuli: 
8.30 - 09.30 Registreerimine ja tehniline kontroll
09.45 Võistlejate koosolek
 
10.30 - 12.30 Treening/ajasõit 

13.00 - 15.00 I Voor 

15.00 - 15.30 Lõuna
15.30 - 17.30 II Voor
Autasustamine

Registreerides võistlusele kinnitan, et minu antud informatsioon on õige ja luban juhinduda U.I.M.-i ja EVL-i määrustest, selle võistluse juhendist ja organisaatorite korraldustest. Ma võtan võistlustest osa omal vastutusel ja riskil.

Alla 18 aastasel sportlasel registreerimise lehel osavõtuks vajalik lapsevanema või vastutava isiku allkiri.

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Marten Männi EST Freetime racing
53
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
2 Hendrik Pindmaa Eesti Freetime
700
SKI GP1
SKI GP2
Kawasaki
3 Henn Linth Eesti Jetsport
59
SKI GP1
Kawasaki
4 Andres Lauri EST Speedline Racing
91
SKI GP1
SKI Veteran GP1
Kawasaki
5 Henry Kiisa EST Vihur Jetsport
2
SKI GP2
Benelli
6 Ivar Annus Estonia Vihur Jetsport
62
SKI GP2
HSR-Benelli
7 Sander Lõhmus EST Vihur Jetsport
254
SKI GP3
Yamaha
8 Jasmiin Ypraus Eesti Freetime
64
SKI Ladies GP1
Belassi
9 Miina Kallikorm EST Kohila
777
SKI Ladies GP1
Kawasaki
10 Manuela Lõhmus Eesti Jetsport
23
SKI Ladies GP1
SKI GP3
Kawasaki
11 Annemarie Randla EST Vihur Jetsport
6
SKI Ladies GP1
Kawasaki
12 Mattias Reinaas Est Kohila
328
SKI Junior GP3
SKI GP3
YAMAHA
13 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
SKI Junior GP3
SKI GP3
Kawasaki
14 Ander-Hubert Lauri EST Speedline Racing
99
SKI Junior GP3
Kawasaki
15 Tormi Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
5
SKI Junior GP3
Kawasaki
16 Gerdo Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
55
SKI Junior GP3
Benelli
17 Priit Kampus Eesti Freetime
66
Runabout GP1
Runabout GP2
Yamaha
18 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout GP1
Runabout GP2
SeaDoo
19 Andrus Lutt Eesti Piston Racing
17
Runabout GP1
Sea-Doo
20 ANTON PANKRATOV ESTONIA MOTOBOX
EST1
Runabout GP1
SEA-DOO
21 Timo Kiikka Finland BBTF
186
Runabout GP2
Runabout GP1
YAMAHA
22 Pasi Vuorela Finland Team 300
300
Runabout GP4
Sea doo spark
23 Fredi Raias Eesti Jetsport
15
Runabout GP4
Sea-Doo
24 Igor Roosmaa EST Kohila
9
Runabout GP4
Spark
25 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout GP4
Sea-Doo
26 Tommi Mendolin Finland Supafly racing team
13
Runabout GP4
SPARK
27 RIHO PEILMAN EESTI JETSPORT
404
Runabout GP4
Runabout GP3
Sea doo
28 SIIM Vislapuu Eesti Tartu SK Jetsport
50
Runabout GP4
Spark
29 Ralf Ypraus Eesti Freetime
4
Runabout Beginner GP2
Sea-Doo
30 Egon Ypraus Eesti Freetime
164
SKI Veteran GP1
Benelli
31 Kari Kodasma EST Freetime
8
SKI Veteran GP1
Benelli
32 Andres Kalmer Eesti Jetsport
59
SKI Veteran GP1
Lix Kawasaki
33 Marek Kadak Eesti Freetime
73
SKI Veteran GP1
kawasaki
34 Egon Stankevits Eesti Freetime
12
SKI Veteran GP1
Me my self and I
35 Mait Madik EST Freetime
33
SKI Veteran GP1
Benelli
36 Mait Madik EST Freetime
33
SKI Veteran GP1
Benelli
37 Marek Laanisto EST Vihur Jetsport
2
SKI Beginner GP1
Benelli
38 Renee Nigul Eesti Vihur Jetsport
26
SKI Beginner GP1
Kawasaki
39 Jaak Ravensberg EST Freetime Racing
94
SKI Beginner GP1
Kawasaki
40 Harri Virkkunen Eesti Vihur Jetsport
75
SKI Beginner GP1
Kawasaki
41 Fredi Skobelev Eesti Vihur Jetsport
74
SKI Beginner GP1
Kawasaki
42 Priit Poršnev EST Kohila
666
SKI Beginner GP1
Kawasaki
43 Heigo Kopso Eesti Vihur Jetsport
21
SKI Beginner GP1
Kawasaki
44 Mait Pärg Eesti Freetime
93
SKI Beginner GP1
Hydrospace
45 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout GP3
Sea-Doo
46 Ivo Kiviselg Eesti Freetime
113
Runabout GP3
Sea-Doo
47 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7
Runabout GP3
Runabout GP1
SEA-DOO

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia