Registreerimine



03-09-2016 - EMV/EKV 3. etapp - BOATBOX CUP 2016


Aeg: 03. september 2016
Koht: Harku järv, Tallinn
GPS: N 59.41781, E 24.623571
Korraldaja: Boatbox RT / Spordiklubi Surf MTÜ

Võistlusmäärused:
EJML, IJSBA
Võistlusalad: jettide rajasõit

Korraldaja lisaklass: „Ski – My First Race“. Vastavas klassis saavad osaleda ainult võistlejad, kes ei ole mitte kunagi osalenud eesti meistrivõistlustel „ski“ klassides. Vastavale klassile toimub üks võistlussõit pikkusega 6min + 1 ring.

Võistlusklassid rajasõidus:

•    SKI – My first race (KORRALDAJA LISAKLASS)
•    SKI Junior 8-12 Stock  
•    SKI Junior 13-15 Stock
•    SKI Beginners Stock
•    SKI Lite
•    SKI Stock
•    SKI Ladies Ltd
•    SKI GP
•    SKI Veteran 35+ GP
•    RUNABOUT Beginners Stock
•    RUNABOUT Spark
•    RUNABOUT Stock N/A
•    RUNABOUT Stock
•    RUNABOUT GP

Osavõtumaks:
•    Eelregistreerudes (kuni 01. september 2016 19:00) 50€
•    Kohapeal registreerudes 60€
•    Lisaklass +50%
•    Hilinejad +100%
•    Ski – My first race klassil 25€ (sisaldab kindlustust, litsentsi ei lisandu)

 

Ajakava:

08.30 - 10.00 Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus
10.15 Võistlejate koosolek
10.45-11.45 Treeningsõidud
12.00-14.30 I voor
14.30-15.00 Lõuna
15.00-17.00 II voor
17.00 III voor ja autasustamine




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Algo Kuus EST TVK
13
SKI GP1
Runabout GP4
Yamaha
2 Algo Kuus EST TVK
13
SKI GP1
Runabout GP4
Yamaha
3 Mattias Reinaas EST Kohila
328
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Lite
Yamaha
4 Ander-Hubert Lauri EST Speedline Racing
99
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
5 Jonne-Liis Pals Eesti TLN Racing
11
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
6 Tormi Virkkunen Eesti TLN Racing
555
Ski Junior 8-12 Stock
kawasaki
7 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Kawasaki
8 Ivar Annus Estonia TLN Racing
62
Ski Beginners Stock
Hydrospace
9 Martin Veimann Eesti Kohila
637
Ski Beginners Stock
Kawasaki
10 Heigo Kopso Eesti TLN Racing
21
Ski Beginners Stock
Kawasaki
11 Jaak Ravensberg Estonia Freetime Racing
94
Ski Beginners Stock
Kawasaki
12 Marek Laanisto EST TLN Raving
103
Ski Beginners Stock
Hydrospace
13 Henry Kiisa Eesti TLN Racing
103
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
14 Marten Männi EST Freetime Racing
53
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
15 Hendrik Pindmaa ESTONIA Retent AS
700
Ski GP
Kawa
16 Jasmiin Üpraus Estonia Freetime
164
Ski GP
Benelli
17 Miina Kallikorm EST Kohila
666
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
18 Annemarie Randla EST TLN Racing
6
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
19 Manuela Lõhmus Eesti Jetsport
23
Ski Ladies Ltd
Ski Lite
Kawasaki
20 Ott Reinaas Eesti Kohila
328
Ski Gentlemen 35+ GP
Yamaha
21 Egon Üpraus Estonia Freetime
164
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
22 Andres Lauri EST Speedline Racing
91
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski GP
Hydrospace
23 Kari Kodasma Eesti Freetime Racing
8
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
24 egon stankevits eesti Freetime Racing
12
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
25 Priit Kampus Eesti Freetime
66
Runabout Beginners Stock
Sea-doo
26 Alireza Ashrafi Iran SK JETSPORT
707
Runabout Beginners Stock
S-D
27 Paavo Voogre Est Brp rt
147
Runabout Spark
Sea-doo
28 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout Spark
SEA-DOO
29 Siim Vislapuu Eesti Jetsport
50
Runabout Spark
sea-doo
30 Teet Vare Eesti Piston Racing
1
Runabout Spark
Brp
31 Rauno Põder Eesti Jetsport
818
Runabout Spark
Seadoo
32 Riho Peilman EST Kohila
404
Runabout Spark
Ski Beginners Stock
SEA DOO
33 Kaupo Ennomäe Eesti Kohila
21
Runabout Stock N/A
SKI – My first race
SeaDoo
34 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout Stock N/A
SeaDoo
35 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout Stock
Runabout GP
SeaDoo
36 valeri Trujevtsev est jetsport
39
Runabout Stock
sea-doo
37 Margo Lõhmus Eesti Jetsport
23
Runabout Stock
Sea-doo
38 Andrus Lutt Eesti Piston Racing
17
Runabout GP
Sea-Doo
39 Karl-Kaspar Lokotar Eesti TLN Racing
21
SKI – My first race
Kawasaki
40 Renee Nigul Eesti TLN Racing
26
SKI – My first race
Kawasaki
41 Lauri Alamets Eesti TLN Racing
6
SKI – My first race
Kawasaki
42 Sander Reitalu Eesti TLN Racing
103
SKI – My first race
Hydrospace
43 Norman Kolk Eesti Freetime Racing
53
SKI – My first race
Yamaha
44 Kristel Piiriste EST Kohila
511
SKI – My first race
Kawasaki
45 Erol Jürgenson FIN TLN Racing
21
SKI – My first race
Kawasaki
46 Harri Virkkunen Eesti TLN racing
888
SKI – My first race
Kawasaki
47 Robert Virkkunen Eesti TLN racing
112
SKI – My first race
Ski Beginners Stock
Kawasaki

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia