Registreerimine



29-07-2016 - EMV/EKV/Balti MV 2. etapp - FREETIME RACING CUP 2016


Freetime Racing CUP 2016

Eesti MV 2. etapp jettide rajasõidus
Balti MV 2. Etapp jettide rajasõidus
Eesti MV 1. Etapp jettide enduros

Aeg: 29 ja 30 juuli 2016
Koht: Pärnu, Paide mnt. 4A
GPS: N 58.363205, E 24.583923

http://goo.gl/maps/fzP2y

 

Korraldaja: Freetime Racing : Stingray Extreme
Võistlusmäärused: EJML, IJSBA
Võistlusalad: rajasõit, enduro

Võistlusklassid rajasõidus:
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Beginners Stock
Ski Lite
Ski Stock
Ski Ladies Ltd
Ski GP
Ski Veteran 35+ GP
Runabout Beginners Stock
Runabout Stock N/A
Runabout Spark
Runabout Stock
Runabout GP

Võistlusklassid enduros:
Ski GP
Runabout GP

Osavõtumaks:
Eelregistreerudes (kuni 27. juuli 24:00)     60.- EUR
Kohapeal registreerudes             65.- EUR
Enduurosprint                    30.- EUR
Lisaklass                    +50%
Hilinejad                     +100%

Ajakava võistlejatele:

29.07 Reede
15.30-16.30      Enduro registreerimine.
16.40          Võistlejate koosolek.
17.00         Enduro  start klassile SKI GP  30 min.
17.45         Enduro Start klassile Run. GP  90 min.

30.07 Laupäev
08.00 - 09.30     Võistlejate registreerimine, tehniline ülevaatus (Runabout jettide tehnilise    kontrolli üheks osaks on vajadusel kontrollsõit ülevaatuse teostaja poolt)
09.30    Võistlejate koosolek
10.00 - 11.15     Treeningsõidud
11.30    I voor
14.30    II voor
17.00     III voor

Autasustamine
Afterparty




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Ander-Hubert Lauri EST Speedline Racing
99
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
2 Niclas Auvinen FIN SJSL
66
Ski Junior 8-12 Stock
Yamaha
3 Mattias Reinaas EST Kohila
328
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Lite
Polaris
4 Jonne-Liis Pals Eesti TLN Racing
22
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
5 Ricards Fukss Latvia Fukss Racing
19
Ski Junior 13-15 Stock
Kawasaki
6 Mattias Siimann Eeesti BRP RT
77
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Kawasaki
7 Emils Poznaks Latvia UMARACING.LV
48
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Stock
Hydrospace
8 Maksis Poznaks Latvia UMARACING.LV
46
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Hydrospace
9 Jaak Ravensberg EST Freetime Racing
94
Ski Beginners Stock
Kawasaki
10 Ivar Annus Eesti TLN racing
62
Ski Beginners Stock
Hydrospace
11 Heigo Kopso Eesti TLN Racing
21
Ski Beginners Stock
Kawasaki
12 Kristjan Feinman EST Freetime Racing
131
Ski Beginners Stock
Yamaha
13 Marek Laanisto EST TLN Racing
71
Ski Beginners Stock
Hydrospace
14 Priit Poršnev Eesti Speedline
666
Ski Beginners Stock
Kawa
15 Martin Veimann Eesti Kohila MKhila MK
637
Ski Beginners Stock
Kawasaki
16 Sander Lõhmus Eesti Freetime racing
254
Ski Lite
Yamaha
17 Rolands Fukss Latvia Fukss Racing
19
Ski Lite
Kawasaki
18 Mikko w FIN Lohjan Jetsport
91
Ski Lite
Enduro SKI GP
Kawasaki
19 Marten Männi EST Freetime Racing
53
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
20 Henry Kiisa Eesti TLN racing
103
Ski Stock
Benelli
21 Karlis Zurins LAT Latvia Jet Ski Racing Team
12
Ski Stock
Hydrospace
22 Marko Kanarbik Eesti Freetime Racing
13
Ski Stock
Kawasaki
23 Daniels Poznaks Latvia UMARACING.LV
56
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
24 Karlis Zurins LAT Latvia Jet Ski Racing Team
38
Ski GP
Hydrosaki
25 Arturs Brenc is Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
67
Ski GP
Ski Gentlemen 35+ GP
Zapata, Kawasaki
26 Miina Kallikorm Eesti Kohila
666
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
27 Manuela Lõhmus Eesti Jetsport
23
Ski Ladies Ltd
Ski Lite
Kawasaki
28 Annemarie Randla EST TLN Racing
6
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
29 Egon Stankevitš Eesti Freetime Racing
12
Ski Gentlemen 35+ GP
taiwan
30 Kari Kodasma EST Freetime Racing
8
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
31 Andres Lauri EST Speedline Racing
91
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski GP
Hydrospace
32 Egon Üpraus EST Freetime Racing
164
Ski Gentlemen 35+ GP
Runabout Stock
Belassi
33 Kaspars Zurins LAT Latvia Jet Ski Racing Team
38
Ski Gentlemen 35+ GP
Hydrosaki
34 Ott Reinaas EST Kohila
328
Ski Gentlemen 35+ GP
Yamaha
35 Janis Liepins Latvia PPS
27
Ski Gentlemen 35+ GP
Kawasaki
36 Priit Kampus Est Freetime Racing
66
Runabout Beginners Stock
Enduro Runabout GP
Sea-doo
37 Riho Peilman Estonia Kohila
404
Runabout Spark
Enduro Runabout GP
Sea doo
38 Kallar Peedu EST Jetsport
10
Runabout Spark
SPARK
39 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout Spark
Sea-Doo
40 Siim Vislapuu Eesti Jetsport
50
Runabout Spark
Spark
41 Teet Vare EST Piston Racing
15
Runabout Spark
Sea Doo
42 Heigo Hummel Eesti Freetime Racing
25
Runabout Stock N/A
SEA DOO
43 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout Stock N/A
Enduro Runabout GP
Sea Doo
44 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7
Runabout Stock N/A
SEA-DOO
45 Kaupo Ennomäe Eesti Kohila
21
Runabout Stock N/A
SeaDoo
46 Fredi Raias Eesti Kohila
40
Runabout Stock N/A
SeaDoo
47 ardo roo Eesti ....
600
SKI Beginner GP1
SKI Beginner GP1
Kawasaki
48 Anastas Panchenko Russia JetSki St.Petersburg team
A77
Runabout Stock
Runabout GP
BRP
49 Feetu Rajajärvi FIN SJSL
279
Runabout Stock
Runabout GP
Sea-Doo
50 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout Stock
Runabout GP
SeaDoo
51 ardo roo Eesti ....
600
SKI GP1 Enduro
SKI Beginner GP1
Kawasaki
52 Valeri Trujevtsev EST JETSPORT
39
Runabout GP
Runabout Stock
SEA-DOO
53 Mindaugas Jaciauskas Lithuania automoto spindeys racing team
13
Runabout GP
Rxp
54 Sander Lõhmus EST Freetime Racing
254
Enduro SKI GP
Yamaha
55 Anastas Panchenko Russia JetSki St.Petersburg team
A77
Enduro Runabout GP
BRP
56 Margo Lõhmus Esti Jetsport
23
Enduro Runabout GP
SeaDoo
57 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Enduro Runabout GP
SeaDoo
58 Valeri Trujevtsev EST JETSPORT
39
Enduro Runabout GP
SEA-DOO

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia