Registreerimine



08-08-2015 - BRP Keskus Cup 2015, Eesti MV 4.etapp


BRP Keskus Cup 2015 Eesti MV 4. etapp jettide rajasõidus ja Eesti MV 3. etapp jettide enduros


VÕISTLUSJUHEND

Aeg:  8-9. august 2015
Koht:  Pirita TOP, Tallinn, Eesti, Tallinna laht
GPS:   59.465804, 24.822047

Korraldaja:    BRP Keskus, BRP RT, EJML,
Tel (+372) 504 0117

 




Registreerunud

  Nimi Riik Klubi Number  Võistlusklass Tootja
1 Mattias Reinaas Estonia Kohila
328
Ski Junior 8-12 Stock
Ski Lite
Benelli, yamaha
2 Ricards Fukss Latvia Fukss Racing
19
Ski Junior 8-12 Stock
Kawasaki
3 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Lite
Kawasaki
4 Manuela Lõhmus EST Sk Jetsport
23
Ski Junior 13-15 Stock
Ski Ladies Ltd
Kawasaki
5 Martin Veimann EST Kohila
328
Ski Beginners Stock
Yamaha
6 Jaak Ravensberg Estonia Freetime Racing
94
Ski Beginners Stock
Kawasaki
7 Kristiana Brence Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
17
Ski Beginners Stock
Kawasaki
8 Kristjan Feinman Eesti AV Motors
254
Ski Beginners Stock
Yamaha
9 Ants Tiido EST Fan
52
Ski Lite
Yamaha
10 Marek Kadak Estunia FRRETIME RC
53
Ski Lite
YAMAHA
11 Sander Lõhmus Estonia Freetime Racing
254
Ski Lite
Yamaha
12 Viktor Olenin EST Freetime Racing
15
Ski Lite
Kawasaki
13 Henry Kiisa EST Freetime Racing
103
Ski Stock
Hydrospace
14 Sander Siimann Eesti BRP RT
77
Ski Stock
Kawasaki
15 Ott Reinaas EST Kohila
328
Ski Stock
HydroSpace
16 Marten Männi EST Freetime Racing
53
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
17 Marten Männi EST Freetime Racing
53
Ski Stock
Ski GP
Hydrospace
18 Markus Lutsokert Eesti Jetsport
11
Ski Stock
Ski GP
Benelli
19 Arturs Brencis Latvia Latvia Jet Ski Racing Team
67
Ski Gentlemen 35+ GP
Ski GP
Zapata
20 Kari Kodasma Eesti Freetime Racing
8
Ski Gentlemen 35+ GP
Benelli
21 Priit Kampus Est Freetime
66
Runabout Beginners Stock
Saedoo
22 indrek isop Eesti freetime racing
222
Runabout Beginners Stock
kawasaki 300
23 Mattias Siimann Eesti BRP RT
77
Runabout Spark
ENDURO SPARK
SEA-DOO
24 valeri trujevtsev est hempel
39
Runabout Stock N/A
sea=doo
25 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7
Runabout Stock N/A
Runabout Spark
SEA-DOO
26 Thomas Kaarjärv Eesti N.W.T Extreme MTÜ
111
Runabout Stock N/A
ENDURO Runabout Stock N/A
Sea-Doo
27 Erki Laiakask Eesti BRP RT
15
Runabout Stock
Runabout GP
Sea-Doo
28 Alexsandr Kabatov Russia JetSki St.Petersburg team
25
Runabout Stock
Runabout GP
BRP RXP
29 Anastas Panchenko Russia JetSki St.Petersburg team
77
Runabout Stock
Runabout GP
BRP
30 Dmitriy Tsukov Russia JetSki St.Petersburg team
7
Runabout Stock
Runabout GP
BRP RXP
31 Andrus Lutt Estonia Piston Racing
17
Runabout GP
Sea-Doo
32 Rainer Lepp Estonia Jetsport
333
Runabout GP
Sea doo RXP RS
33 Mattias Reinaas Estonia Kohila
328
ENDURO SKI GP
Yamaha
34 Margus Kesküla Eesti BRP RT
7
ENDURO Runabout GP
Ski Gentlemen 35+ GP
SEA-DOO
35 Anastas Panchenko Russia JetSki St.Petersburg team
77
ENDURO Runabout GP
KAW
36 Alo Linkolm EST Motobox RT
157
ENDURO Runabout GP
Sea-Doo

Registreeru

Eesnimi
Perekonnanimi
Riik
Spordiklubi
Võistlusnumber
Võistlusklass
Võistlusklass 2
Tootja
Kontakt tel.
E-mail
 
peliculas de comedia