Valklas selgusid jetispordi Eesti meistrid ja karikavõitjad

» Posted by on aug. 21, 2017 in UUDISED | Valklas selgusid jetispordi Eesti meistrid ja karikavõitjad kommenteerimine on välja lülitatud

Möödunud nädalavahetusel selgusid Valklas jetispordi rajasõidu ja enduuro Eesti meistrid ja karikavõitjad. Kokku osales hooajal 2017 Piston Racing Eesti meistri- ja karikavõistluste kolmel etapil erinevates klassides 112 startijat. Eesti meistritiitlid anti välja kümnes võistlusklassis ja Eesti karikavõistlused korraldati neljas võistlusklassis. Noorteklassis SKI Junior GP3 läks Eesti meistritiitel Soome, Severi Salonenile.Teiseks tuli Mattias Siimann ja kolmas oli Mattias Reinaas. Naiste klassis SKI Ladies GP1 tuli Eesti meistriks noor Pärnu võidusõitja Jasmiin Üpraus, teise koha saavutas Helen Lauri ja kolmandaks tuli Euroopa meistrivõistluste hõbemedali omanik Kätriin Nilbe. SKI GP1 klassis kuulus meistritiitel hetkel MM-sarjas kuuendat kohta hoidvale Marten Männile, teiseks koha saavutas Hendrik Pindmaa ja kolmandaks tuli Andres Lauri. Marten Männile võitis Eesti meistritiitli ka klassis SKI GP2, teisele kohale tuli Hendrik Pindmaa ja kolmanda koha saavutas Henry Kiisa. SKI Veteran GP1 klassis saavutas karikavõidu Andres Kalmer, teise koha saavutas Marek Kadak ja kolmas oli Egon Üpraus. SKI GP3 klassis saavutas meistritiitli juuniorite maailmameister Mattias Reinaas, teiseks tuli Mattias Siimann ja kolmanda koha saavutas Sander Lõhmus. Runabout GP4 klassis ei leidunud vastast Soome võidusõitjale Pasi Vuorelale, teise koha saavutas tublilt esinenud Mattias Siimann ja kolmas koht läks Riho Peilmanile. Runabout GP3 klassis läks Karikavõit Margus Keskülale, Ivo Kiviselg oli teine ja Riho Peilman oli kolmas. Runabout GP2 klassis läks meistritiitel Ralf Üprausile, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas koht kuulus Priit Kompusele. Runabout GP1 klassis tuli Eesti meistriks Erki Laiakask, teise koha saavutas Andrus Lutt ja kolmas koht kuulus Ralf Üprausile. Suurima osavõtjate arvuga SKI Beginner GP1 klassis läks Eesti Karikavõit Priit Poršnevile, teise koha saavutas Heigo Kopso ja kolmas koht kuulus Jaak Ravensbergile. Enduuro SKI GP1 Eesti meistritiitli võitis viimase etapi võitnud Miina Kallikorm, teiseks tuli Marten Männi ja kolmas oli Priit Poršnev. Runabout GP1 Enduuro Eesti meistritiitli võitis Priit Kampus, teine oli Margus Kesküla ja kolmandaks tuli Karol Maide.

Pühapäeva toimusid Salmistu sadamas Kohila Cup enduuros ja Jetirent.ee SKI paralleel slaalom ja kolmikvõistlus. Kohila Cup võitjaks klassis SKI Sport tuli Ants-Indrek Tiido, teise koha saavutas Priit Poršnev ja kolmas oli Erki Lainjärv.  Klassis Spark viis esikoha koju Valeri Trujevtsev, teise koha sai Birgel Aavik ja kolmas oli Ivar Enok. Jetirent.ee SKI paralleel slaalomi võidu võttis Mattias Reinaas, teise koha sai Ants Indrek Tiido ja kolmas oli Miina Kallikorm. Jetirent.ee kolmikvõistlus koosnes siis slaalomi raja läbimist kolme klassi jettidega aja peale. Kasutati ühtesid jettisid kõigi võistlejate jaoks, mis tõi välja sõitja meisterlikkuse erinevates klassides. Kasutati SKI, Runabout GP4 ja Runabout GP2 masinaid. Kolmanda koha saavutas kolmikvõistlusel Ott Reinaas, teiseks tuli Priit Poršnev ja Valkla Slaalomikunn 2017 aastal oli kõigile üllatuseks Erki Lainjärv, kelle stabiilselt sõidetud keskmised ajad selle võidu tõid.

Valkla EMV III etapi ühispilt

 

peliculas de comedia