Pärnus toimus Piston Racing Eesti meistri- ja Karikavõistluste teine etapp

» Posted by on juuli 31, 2017 in UUDISED | Pärnus toimus Piston Racing Eesti meistri- ja Karikavõistluste teine etapp kommenteerimine on välja lülitatud

Reedel ja laupäeval toimus Pärnus Piston Racing Eesti meistri- ja Karikavõistluste teine etapp. Reedel peeti maha Eesti meistrivõistluste esimene etapp enduuros klassidele SKI GP1 ja Runabout GP1. SKI klassid sõitsid 30 minutit ja Runabout klassid 90 minutit. SKI GP1 klassis tuli võitjaks Marten Männi, teise koha saavutas Hendrik Pindmaa ja kolmas oli Kätriin Nilbe. Runabout GP1 enduuro esimese etapi võitis Priit Kampus, teine oli Margus Kesküla ja kolmandaks tuli Karol Maide. Laupäeval sõideti teine etapp rajasõidus kus stardis oli rekordilised 91 võistlusjetti.

DSC_0361

Juunior GP3 klassis pakkus kehtivale maailmameistrile Mattias Reinaasile kõva konkurentsi Soome võidusõitja Severi Salonen. Esimese sõidus võttis võidu Reinaas aga teises sõidus sai parima lähte Salonen ja juhtis sõitu kuni lõpuni Reinaas tihedalt kannul. Kokkuvõttes Severi Salonenile etapivõit, Mattias Reinaas teine ja kolmas oli Mattias Siimann. Samad poisid tegid ilma ka klassis SKI GP3, kus kolmas koht kuulus Mattias Siimannile, teiseks tuli Mattias Reinaas ja etapivõidu saavutas Marten Männi. Klassis Runabout GP4 võitis juba teist etappi järjest Soomlane Pasi Vuorela, teiseks tuli Mattias Siimann ja kolmas oli Riho Peilman. SKI GP2 klassis sai etapivõidu kindla eduga MM-i pronksimees Marten Männi, kes on selles klassis sarja juhtimas, teiseks ja kolmandaks tulid Läti võidusõitjad Janis Uzars ja Krista Uzare. Klassis Ski Ladies GP1 andis meie naistele kõva lahingu lätlanna Krista Uzare, kes tuli etapivõitjaks, teise koha saavutas Euroopa meistrivõistluste hõbe Kätriin Nilbe ja kolmandaks tuli Jasmiin Üpraus. Klassis SKI GP1 ei jätnud Marten Männi teistele mingit võimalust ja teist etappi järjest kuulus talle etapivõit. Teiseks tuli väga tubli sõiduga Hendrik Pindmaa ja kolmas oli Mikko Wikman Soomest. Runabout GP2 klassis näitas head minekut Ralf Üpraus, kes võitis etapi, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas oli Priit Kompus. Runabout GP3 klassis oli päeva kiireim Margus Kesküla, teine koht läks Heigo Hummelile ja Mattias Siimann tuli kolmandaks. Päeva kiireimas klassis Runabout GP1 võitis teist etappi järjest Andrus Lutt, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas oli Ralf Üpraus. Suurimat rõõmu tegi SKI Beginner GP1 klassi stardinimekiri, kus oli 17 osalejat ja konkurents oli väga tihe. Alustavatele sportlastele mõeldud klassi etapivõidu võttis Priit Porsnev, teiseks tuli Artur Lambot ja kolmanda koha saavutas Heigo Kopso. Ski GP1 Veteranide klassis läks etapivõit lätlasele Janis Uzarsile, teine oli Andres Kalmer ja kolmas Marek Kadak. Eesti meistrivõistluste sarja viimane etapp sõidetakse 19 augustil Valklas.

Pilte etapilt on võimalik vaadata SIIT

peliculas de comedia