Marten Männile Jet Ski King´s Cupilt kolmas koht

» Posted by on dets. 8, 2019 in UUDISED | Marten Männile Jet Ski King´s Cupilt kolmas koht kommenteerimine on välja lülitatud

Nädalavahetusel sõideti Tai Kuningriigis tänavused jetispordi suurvõistlus Jet Ski King’s Cup. Mainekal võistlusel, kus kohal maailma tippsõitjad näitas väga head taset Marten Männi, kes tuli nelja sõidu kokkuvõttes Pro Ski Grand Prix klassis kolmandaks. 

Laupäeval peeti kaks sõitu, kus Marten Männi oli kolmas. Pühapäeva esimeses sõidus oli Marten Jeremy Poret järel teine. Viimases sõidus kihutas Marten ka liidrikohal kuid pidi selle paraku loovutama Raphael Maurinile ja lõpetas taas teisena. Vaieldamatult oli tegu väga hea nädalavahetusega ja nelja sõidu kokkuvõttes oli Marten Männi kolmas. Jeremy Poret oli endale kahe esikoha ja ühe teise kohaga enne viimast sõitu korraliku edu saanud ja kindlustas viimase sõiduga endale maailma karikavõidu. Raphael Maurin tõusis viimase sõidu võiduga teiseks, Marteni ja tema vahe jäi kahe punkti peale.

See on Marten Männi, kes kahel korral noorteklassides King’s Cup’i võitnud, parim koht täiskasvanute klassis.

Marten Männi: „Tunne on kirjeldamatu, see töö, mis selle tulemuse taga on, on olnud meeletu. Lõpuks saime selle, mille järgi tulime. Kui sõitudest rääkida, siis kindlasti jääb kripeldama see, et viimases sõidus Raphaeli mööda lasin aga nendes oludes oli ta selgelt kiireim mees ning mul polnud talle midagi vastu panna. Uskumatu emotsioon ja kahtlemata väga positiivne meie kõigi jaoks, et me nii konkurentsivõimelised olime, sellel nädalavahetusel klappis kõik ja näitas, milleks oleme võimelised. Tänud kõigile toetajatele ja kaasaelajatele siin ning kodus!”

peliculas de comedia