Marten Männi World Finalsil üheksas

» Posted by on okt. 9, 2018 in UUDISED | Marten Männi World Finalsil üheksas kommenteerimine on välja lülitatud

Pühapäeval sõideti USA’s, Arizonas tänavune World Finals. Ski GP klassi sõitjatest oli kohal maailmameistrivõistluste paremik, kellele pakkusid konkurentsi kohalikud sõitjad. Rahvusvahelise Veemoto Liidu UIM jooksva edetabli liider Marten Männi koht oli kolme sõidu kokkuvõttes üheksas, mis oli väike pettumus, kuid keerulistes oludes suutis ta näidata head kiirust ja selle sai kanda nädalavahetuse plusspoolele.

Võistluspaigaks oli Lake Havasu, kus World Finals toimus juba 37. korda. Pro Ski Modified klass, kus Männi sõitis, startis pühapäeval. Ilmaolud olid kohapeal läbi nädala väga muutlikud ja pühapäevased sõidud peeti küllalt suure tuulega, mis tegi olud vee peal keerulisemaks. Esimeses kahes sõidus oli Männi üheksas ja kolmandas 12. kohal, kokku tähendas see üheksandat kohta.

“Tänavu olid kohapeal erakordselt keerulised olud. Me ei saanud sellistes oludes enne teste teha, seega oli tehnika natukene häälest ära. Stardid ei olnud head ja pidin igas sõidus palju energiat kulutama möödasõitudele, mis sellistes oludes olid väga keerulised teha. Kui sain sõita koos esiotsa sõitjatega, oli kiirus suhteliselt okei ja suutsin sammu pidada. Paraku tegin paar sõiduviga liiga palju ja kaotasin nendega kätte võideldud kohti, sellest ka kehvemapoolsem tulemus,” võttis Männi tänavuse World Finals võistluse kokku.

Esikolmiku kohad kolme sõidu kokkuvõttes jagasid omavahel ära MM-sarja sõitjad. Kolme sõidu kokkuvõttes oli võitja Quinten Bossche, teine oli Raphael Maurin ja kolmas koht kuulus MM-sarja liidrile, Kevin Reitererile.

peliculas de comedia