Marten Männi tõusis maailma edetabeli liidriks

» Posted by on okt. 3, 2018 in UUDISED | Marten Männi tõusis maailma edetabeli liidriks kommenteerimine on välja lülitatud

Picture by Vittorio Ubertone

Marten Männi tõusis oktoobri alguses uuendatud Rahvusvahelise Veemoto Liidu UIM jooksva maailma edetabeli liidriks. Tabeli koostamisel võetakse arvesse tulemusi jetispordi maailmameistrivõistlustel, Euroopa, regionaalsetel ja kohalikel meistrivõistlustel. MM-sarja lepinguline sõitja ja hetkel maailmameistrivõistlustel Ski GP1 klassis seitsmendal kohal olevale Marten Männile on see esimene kord olla maailma edetabeli juht. Tabelis on 214 sõitjat üle maailma. Männi on MM-sarja kõrval edukalt osalenud ka teistes sarjades. Tänavu tuli ta Ski GP1 klassis Euroopa meistrivõistlustel hõbedale ning Põhjamaade ja Eesti meistriks.

Eesti sportlastest on veel kõrgetel kohtadel maailma edetabelis SKI Ladies GP1 klassis kolmandal kohal olev Kätriin Nilbe ja neljandal kohal asuv Jasmiin Üpraus. Markus Lutsokert on SKI GP1 klassi edetabelis üheksandal kohal ja Runabout GP1 edetabelis on Anton Pankratov hetkel kaheteistkümnendal kohal.

Maailmameistrivõistlustel on neil kõigil võimalus oma kohta veel parandada, kui hooaja viimane MM-sarja etapp sõidetakse 11.-14. detsembril Araabia Ühendemiraatides, Sharjah’s.

Edetabelit on võimalik vaadata SIIT.

peliculas de comedia