Marten Männi alustas hooaega Austraalia MV avaetapi kolmanda kohaga

» Posted by on apr. 11, 2019 in UUDISED | Marten Männi alustas hooaega Austraalia MV avaetapi kolmanda kohaga kommenteerimine on välja lülitatud

Jetisõitja Marten Männi alustas oma tänavust hooaega Austraalias. Sarnaselt eelmisele aastale keskendub ta maailmameistrivõistlustele ja Euroopa meistrivõistlustele. Nädalavahetusel osales ta Jet Ski World meeskonna kutsel Austraalia meistrivõistluste avaetapil, mis sõideti Lake Macquarie järvel. Korraliku tasemega avaetapil oli ta nelja sõidu kokkuvõttes kolmas ja sai kirja ka ühe sõiduvõidu.

Esimeses sõidus oli Männi kolmas, teises sõidus teine, kolmanda võitis ja neljandas oli kolmas. Kokkuvõttes tähendas see kolmandat kohta, teise koha sõitjaga olid võrdsed punktid. Männi enda sõnul võis üldiselt tulemusega rahul olla, kripeldama jäi viimane sõit, mis oli tavapärasest lühem. Selle tingis ajagraafiku venimine ja kuna päike oli viimaseks sõiduks juba nii madal, et segas sõitu, siis otsustati teha lühem sõit. Kindlasti oli see hea võimalus alustada hooaega varakult vee peal ja võrrelda oma kiirust konkurentidega.

Juba pisut vähem kui kuu aja pärast, 3.-5. mail algavad Portugalis, Penafielis tänavused Euroopa meistrivõistlused ja nädal aega hiljem sõidetakse Portugalis, Portimaos esimene tänavume jetispordi maailmameistrivõistluste etapp. Maailmameistrivõistluste etappe on sellel aastal planeeritud viis, Euroopa meistrivõistluste etappe aga kolm.

peliculas de comedia