Liepajas sõideti Läti MV III etapp

» Posted by on aug. 18, 2020 in UUDISED | Liepajas sõideti Läti MV III etapp kommenteerimine on välja lülitatud

Läti meistrivõistlused jetispordis jätkusid III etapiga Liepajas. Eestist oli Lätti sõitnud osalema 10 sportlast.

SKI juuniorites võitis mõlemad sõidud ja tõi Eestisse etapivõidu Ander-Hubert Lauri, teine oli Daniils Potrivailo ja kolmas Matiass Lagzdins.

SKI GP3 klassis ei olnud vastast Mattias Reinaasile, kes võttis mõlemast sõidust kõrgeima koha ja kindlustas sellega omale etapivõidu. Emils Poznaksil ja Ander-Hubert Lauril olid võrdsed punktid ning otsustavaks sai viimase sõidu tulemus. Teine koht etapilt Poznaksile ja kolmas oli Lauri.

Spark GP4 klassis ei saanud keegi vastu Ricards Fukssile, kes võitis mõlemad sõidud. Henri Koppas võttis teise koha ja Peep Uibu oli etapil kolmas.

Runabout GP2 klassis oli võitjaks Arnas Jakucionis, teiseks tuli Priit Kampus ja kolmas oli Zilvinas Krajutautis.

SKI Veteran GP1 klassis läks etapivõit Janis Uzarsile, teiseks tuli Kaido Kase ja kolmas oli Guntis Bogdanovs.

SKI Hobby GP1 klassis mis on mõeldud algajatele võttis etapivõidu Matiass Lagzdins, teine oli Sarlote Likuma ja kolmas Ahto Hallikma.

SKI GP2 klassis läks etapivõit Markus Lutsokerdile, kes võitis mõlemad sõidud. Mattias Reinaas oli teine ja Kerto Kase oli kolmas.

Runabout GP1 klassis läks võit Aidas Eidukaitisele, teine oli Egidijas Kirilevicius ja kolmas oli Leonas Gediminas.

SKI GP1 klassis võttis etapivõidu Janis Uzars, teine oli Krista Uzare ja kolmas Mattias Reinaas.

Raimonds Subatovicuse tehtud võistluse pilte saab vaadata ja alla laadida SIIT.