Läti MV I etapilt Eestisse üheksa esikohta!!!

» Posted by on juuli 19, 2020 in UUDISED | Läti MV I etapilt Eestisse üheksa esikohta!!! kommenteerimine on välja lülitatud

Laupäeval sõideti Lätis Gulbenes Läti meistrivõistluste I etapp jetispordis. Hoolimata kuumale ilmale oli Gulbenesse kohale tulnud üle
60 sportlase Lätist, Leedust, Eestist ja Poolast. Eesti sportlasti osales etapil lausa 26. Etapilt võeti üheksa esikohta, kolm teist kohta ja neli
kolmandat kohta.

Juuniorite klassis näitas head sõitu Ander-Hubert Lauri, kes võitis mõlemad sõidud ja võttis kindla etapivõidu. Sten Marten Villenthal tuli kolmandale kohale. Lauri näitas head minekut ka täiskasvanute SKI GP3 klassis, kus tuli teisele kohale.

Runabout klassides võttis etapivõidu GP-2 klassis Valeri Trujevtsev ja kolmandale kohale tuli Priit Kampus. Runabout GP4 klassis andis Mattias Siimannile kõva lahingu ja võttis etapivõidu Ricards Fukss. Siimann oli teine ja kolmanda koha võttis möödunud hooaja Runabout Ladies GP4 Euroopa meister Ania Jachimek Poolast. Runabout GP1 klassis võttis etapivõidu Euroopa meistrivõistluste pronksimees poolakas Andrzej Wisniewski.

SKI klassides näitas suurimat aktiivsust Mattias Reinaas, kes osales 4 erinevas võistlusklassis ja võitis neist kolm. Võidud tulid klassides SKI GP3, SKI GP2, SKI GP1 Classic. SKI GP1 klassis tuli Mattias kolmandale kohale.

SKI GP1 klassi etapivõit läks hiljuti kodumaad teenima suundunud reamees Marten Männile. Marten võitis kindla eduga mõlemad sõidud. Teisele kohale sõitis ennast Krista Uzare.

SKI Ladies GP1 klassis käis võidusõit Krista Uzare ja Jasmiin Üprausi vahel, sellel korral võttis etapivõidu Jasmiin ja teine koht kuulus Uzarele. Kolmandaks tuli noor lätlanna Inese Smila.

SKI GP2 klassis läks võit Reinaasile, teine koht kuulus Kerto Kasele ja kolmandaks tuli Karlis Zürins.

SKI Veteran GP1 klassis võttis võidu Janis Uzarsi ees Egon Üpraus. Esimeses sõidus võitis Uzars aga teises sõidus sai väga hea stardi Üpraus ning võitis nii sõidu, kui etapi. Kolmas koht kuulus Gatis Lagzdinsile.

SKI Hobby GP1 klassis võttis võidu Harri Virkkunen. Teiseks tuli Matiass Lagzdins Lätist ja kolmas koht kuulus Aron Voolale.

Järgmine jetivõistlus toimub juba 25. juulil Tallinnas Kakumäe jahisadamas. Vaata rohkem infot: siit:https://www.facebook.com/events/738262690083052/