King´s Cup Tais peetud

» Posted by on dets. 10, 2018 in UUDISED | King´s Cup Tais peetud kommenteerimine on välja lülitatud

Eile lõppes Tais selle aasta King´s Cup 2018. Laupäeval-pühapäeval toimusid Pro klasside stardid, kus olid stardis Marten Männi klassis Pro SKI ja Erkki Koppel klassis Pro AM Runabout Stock. Erkki osales veel varasemalt Pro AM Enduraces, kus ta saavutas tubli neljanda koha. Klassis Pro AM Runabout Stock tuli Erkki nelja sõidu kokkuvõttes kaheksandaks.

Klassis Pro SKI alustas Marten tagasihoidlikult aga viimases stardis oli neljas. “Oli üsna keeruline võistlus. Tegime palju tööd, et saada jeti seaded sobivaks ja startidega oli probleeme. Kuigi esimese kolme vooru tulemused seda ei näidanud, siis tundsin, et kiirus on meil olemas. Viimases stardis sain hästi minema ja seeläbi ka esiotsa meestega võidelda kuni lõpuni. Suured tänud kogu tiimile, kes tegid ära suure töö nii enne võistlust kui selle ajal,” võttis Marten Männi King’s Cup sõidud kokku.

Nelja sõidu kokkuvõttes tuli Pro SKI võitjaks Raphael Maurin, teine oli Quinten Bossche ja kolmas Kevin Reiterer. Marten oli kokkuvõttes kaheksas.