Jetispordi maailmaparemik võtab mõõtu sellel nädalavahetusel Sardiinias

» Posted by on juuni 1, 2019 in UUDISED | Jetispordi maailmaparemik võtab mõõtu sellel nädalavahetusel Sardiinias kommenteerimine on välja lülitatud

Päikesepaistelises Sardiinias koguneb sellel nädalavahetusel kogu jetispordi maailmaparemik, et sõita Itaalia Grand Prix. Lisaks kuninglikule MM-sarja etapile toimub Olbias Itaalia GP raames ühe võistluse põhised maailmameistrivõistlused klassidele SKI GP2, SKI GP3, Runabout GP4 ja Runabout GP2. Esindatud on 29 riiki ja osalema on tulnud rohkem kui 140 pilooti.

Eestlaste kohad üldtabelis peale Portugalis toimunud MM-sarja esimest etappi on küllaltki eeskujulikud. Jasmiin Üpraus ja Marten Männi hoiavad oma klassides kolmandat kohta, Anton Pankratov on Runabout GP1 klassis seitsmes.

Itaalia GP-l on Eestit esindamas arvestatav meeskond, kuhu kuulub kuus sportlast MM-sarjast ja kolm sportlast MM-i klassidest.
MM-sarja sõidavad kaasa SKI Ladies GP1 klassis Jasmiin Üpraus, Kätriin Nilbe ja Elina Kaarneem. Meeste SKI GP1 klassis on Eesti esindatud Marten Männi ja Markus Lutsokerdiga. Runabout GP1 klassis võistleb Anton Pankratov. Runabout GP4 klassis võistleb EM-sarja liider Mattias Siimann, kes möödunud hooajal tuli MM-il pronksile. SKI GP3 klassis on täiskasvanute seas oma debüüti tegemas mitmekordne juuniorite maailmameister Mattias Reinaas. SKI GP2 klassis osaleb Egon Üpraus.

MM-sarja arvestuses tegi eilses kvalifikatsioonis parima tulemuse SKI Ladies GP1 klassis Jasmiin Üpraus, tulles kvalifikatsioonis kolmandaks. SKI GP1 klassis oli parim Markus Lutsokert, kes sai kuuenda aja. Anton Pankratov sõitis Runabout GP1 klassis välja tänaseks kuuenda stardikoha.
Eelmise aasta MMi pronksmedali omanik Mattias Siimann sõitis ennast Runabout GP4 klassi kvalifikatsioonis teiseks. Mattias Reinaas sai SKI GP3 ajasõidus tänaseks esimeseks stardiks neljanda positsiooni ja Egon Üpraus klassis SKI GP2 lõpetas kvalifikatsiooni kuuenda ajaga.
Täna sõidetakse Itaalia GP-l kaks sõitu ja pühapäeval viimane sõit.
Jälgi võistluste otseülekannet algusega kell 10.30 Postimees Sport vahendusel SIIT.

UIM-ABP-AQUABIKE WORLD CHAMPIONSHIP- Ski Ladies at the Grand Prix of Italy. Olbia May 31-2 June, 2019 Picture by Vittorio Ubertone/ABP – copyright free editorial

peliculas de comedia