Jetispordi EM-II etapil Ungaris sõideti eile ajasõidud

» Posted by on juuni 15, 2019 in UUDISED | Jetispordi EM-II etapil Ungaris sõideti eile ajasõidud kommenteerimine on välja lülitatud

Nyíregyháza-Levelekis eile alanud jetispordi Euroopa meistrivõistluste korraldamine on Ungarile esmakordne. Võistluse avakõne pidanud Ungari Spordiministeeriumi peasekretäri Tünde Szabó sõnul võiks sellest saada iga-aastane traditsioon.

Sportlasi on tulnud osavõtma üle Euroopa, esindatud on 18 riiki ja osalemas on rohkem kui 120 võidusõitjat, kes jagavad sellel nädalavahetusel EM-i punkte 13 kategoorias.

Eestit on esindamas 12 sportlast, kes võistlevad üheksas klassis.

Eilses ajasõidus said parimad tulemused SKI Ladies GP1 klassis Jasmiin Üpraus, kes võitis ajasõidus kindlalt ja asub täna starti esimeselt stardipositsioonile. Kätriin Nilbe oli kuues ja Elina Kaarneem kaheksas. Jasmiin osaleb veel klassis SKI GP2 ja seal saavutas ta ajasõidus kolmanda positsiooni.

SKI Junior GP3.2 ja GP3.3 klassides võitsid ajasõidu Ander Hubert Lauri ja Mattias Reinaas.

Mattias Reinaas oli täiskasvanute SKI GP3 klassis ajasõidus kolmas ja oma tiitlivõistluste debüüti tegev Karl Joosep Steinberg oli üheksas.

Klassis Runabout GP4 sai hetkel EM-sarja juhtiv Mattias Siimann teise positsiooni.

SKI Veteran GP1 klassis on osalemas kolm Eesti võidusõitjat ja tulemused ajasõitudest olid järgmised: Egon Üpraus oli neljas, Andres Lauri oli kuues ja Andres Kalmer seitsmes.

SKI GP1 klassis on osalemas hetkel EM-sarjas kuuendat kohta hoidev Markus Lutsokert ja ajasõidus sõitis ta välja viienda koha.

Runabout GP1 klassis esindab Eestit hiljuti Olbias MM-sarja II etapil kõva sõitu näidanud Anton Pankratov. Anton stardib esimesse sõitu kuuendalt positsioonilt.

Täna sõidetakse kaks esimest sõitu ja homme kolmas sõit. Eile kanti ajasõite üle Ungari Jetispordi Föderatsiooni Facebooki lehel, ametlikku infot ei ole aga loodame et põhisõite kantakse sealt ka üle. Püüame teid kursis hoida.

Eile toimunud ajasõite saab järele vaadata siit:

UIM-ABP Aquabike European Circuit Championship Grand Prix of Hungary Pole Position

UIM-ABP Aquabike European Circuit Championship Grand Prix of Hungary Pole Position

Posted by Magyar Jet-Ski Szövetség – Hungarian Jet Sports Federation on Reede, 14. juuni 2019

peliculas de comedia