Erki Laiakasele Leedu MV I etapilt kaks esikohta

» Posted by on juuni 10, 2019 in UUDISED | Erki Laiakasele Leedu MV I etapilt kaks esikohta kommenteerimine on välja lülitatud

Leedus Birstonases sõideti möödunud nädalavahetusel Leedu jetispordi meistrivõistluste I etapp. Leedus on põhiklassideks Runabout jetid ja meistrivõistlustel võetakse mõõtu ainult nendes klassides. Kokku anti starte viies kategoorias. Võistlus koosnes neljast sõidust, millest kaks sõideti laupäeval ja kaks pühapäeval.

Eesti jetisport olid Leedus esindatud kahe võistlejaga. Klassis Runabout GP1 ja GP2 osales Erki Laiakask ja klassis Runabout GP1 Rainer Lepp.

Rainer Lepal hakkas tehnika peale treeninguid tõrkuma ja meeskond püüdis küll jetti korda saada aga kahjuks see ei õnnestunud. Põhisõitudesse Rainer ei jõudnudki.

Runabout GP2 klassis ei olnud tervel nädalavahetusel Erkile vastast. Erki võitis ära kõik neli starti ja sõitu. Runabout GP1 klassis oli juba konkurents tihedam. Esimeses sõidus oli Erki esimeses pöördes kolmas aga sõidu lõpuks suutis ta ikka lõpetada esikohal. Ülejäänud kolmes stardis käis tihe rebimine leedulase Gediminas Leonasega, kes oli küll väga kiire aga kuna Erki võitis ära viimased kolm starti siis õnnestus tal hoida leedulane enda seljataga.

Kokkuvõttes Erkile esikoht Runabout GP2 ja Runabout GP1 klassis.

Pildi autor: Leedu Jetispordi Föderatsioon

peliculas de comedia