Engures sõideti Läti MV II etapp

» Posted by on aug. 11, 2020 in UUDISED | Engures sõideti Läti MV II etapp kommenteerimine on välja lülitatud

Läti jetispordi meistrivõistluste sari jätkus II etapiga Engures. Mereäärne võistluspaik, mis asub mõnesaja kilomeetri kaugusel Eestist võttis sõitjaid vastu päikeselise ilma ja sooja veega. Eesti sõitjaid oli etapil osalemas 18.

SKI Junior GP2 klassis võitis esimese sõidu Sten-Marten Villenthal, Ander-Hubert Lauri oli teine ja Daniils Potrivailo kolmas. Teises sõidus aga sai Lauri hea stardi ning juhtis sõitu algusest lõpuni. Teine oli Portivailo ja kolmas Matiass Lagzdins. Etapivõit läks Laurile, teine oli Potrivailo ja kolmas Villenthal.

SKI GP3 klassis võttis mõlemast sõidust võidu Mattias Reinaas, teisele kolmandale kohale käis võistlus Ander-Hubert Lauri ja Emils Poznaksi vahel. Duellist väljus võitjana Lauri olles etapil Reinaasi järel teine ja Poznaks kolmas.

Spark GP4 klassis ei saanud keegi Engure etapil vastu Ricards Fukssile. Teise-kolmanda koha jagamisel tuli võrdsete punktidega otsustavaks viimases sõidus parema tulemuse teinud Henri Koppas, kes võttis etapilt teise koha Peep Uibu ees.

Runabout GP2 klassis läks etapivõit Jaciauskas Mindaugasele, teine oli Valeri Trujevtsev ja kolmas Priit Kampus.

SKI Hobby GP1 algajatele mõeldud klassis tuli etapivõitjaks Henri Koppas edestades teiseks tulnud Arturs Brencist ja Harri Virkkuneni.

SKI GP2 klassis võitis kindlalt mõlemad sõidud Mattias Reinaas. Teise-kolmanda koha peale sõitsid Karlis Zurins ja Kerto Kase. Võrdsete punktidega pidi sellel korral Kase tunnistama Zurinsi paremust viimases sõidus ja leppima kolmanda kohaga etapilt.

SKI Veteran GP1 klassis läks etapivõit kohalikule legendile Janis Uzarsile. Teiseks tuli Kaido Kase ja kolmas oli Gatis Lagzdins.

SKI Ladies GP1 klassis näitas Engure etapil ülemvõimu Krista Uzare, kes edestas mõlemad sõidud Jasmiin Üpraust. Kolmandaks tuli etapil Kätriin Nilbe.

SKI GP1 klassis läks etapivõit Krista Uzarele, kes võitis mõlemad sõidud. Kerto Kase tuli teiseks ja Mattias Reinaas oli kolmas.