Eesti jetispordi hooaja 2017 peasponsoriks on Piston Racing

» Posted by on juuni 14, 2017 in UUDISED | Eesti jetispordi hooaja 2017 peasponsoriks on Piston Racing kommenteerimine on välja lülitatud

Hea meel on teatada, et jetispordi hooaja 2017 peasponsoriks on Piston Racing. Piston Racing on ise olnud seotud jetispordiga juba pikki aastaid ja Piston Racingu eestvedaja Andrus Lutt pidas oma spordialasse panustamist au asjaks. 

“Meie jetisportlased näitavad järjest tõusvaid tulemusi tiitlivõistlustel. Sellel hooajal on võidetud Marten Männi poolt maailmameistrivõistlustel pronksmedal ja ees ootavad veel mitmed tiitlivõistlused ja etapid. Meie poolseks nägemuseks on jetispordi arendamine ja taseme tõstmine Eestis toimuvatel võistlustel, kust tuleb siis taimelava tiitlivõistluste jaoks.” Jetikomisjoni liikme Marko Männi sõnul on pikemaajaliseks eesmärgiks jõuda selleni, et korraldada Eestis tiitlivõistluste  etapp. Selleks on vaja tõsta Eesti meistrivõistluste korralduse taset ja näidata Aquabike Promotionile, kes haldab Euroopa-  ja maailmameistrivõistluste läbiviimist, et me saame sellega hakkama. Sellele kõigele aitabki kaasa Piston Racingu otsus tulla hooajal 2017 jetispordi peasponsoriks.

Piston Racing jettide rajasõidu Eesti MV 2017

peliculas de comedia