Balvis sõideti Läti MV II etapp

» Posted by on juuni 17, 2018 in UUDISED | Balvis sõideti Läti MV II etapp kommenteerimine on välja lülitatud

Laupäeval sõideti Balvis Läti meistrivõistluste II etapp. Lätti oli sõitnud hulgaliselt Eesti võidusõitjaid, kes saavutasid etapil väga häis tulemusi. SKI Juunior GP3 klassis läks võit Kohila võidusõitjale Mattias Reinaasile ja teine koht etapilt kuulus Mattias Siimannile. Mõlemad noored osalesid veel SKI GP3 klassis, mille võitis Marten Männi. Reinaas oli teine ja Siimann oli kolmas. Marten Männi võitis ka oma põhiklassi SKI GP1 mõlemad võistlussõidud, teiseks tuli Janis Uzars Lätist ja kolmandaks tuli indu täis ja värskelt isaks saanud Hendrik Pindmaa. Runabout GP2 klassis võttis etapivõidu Ralf Üpraus, teiseks tuli Erki Laiakask ja kolmas oli Dinius Tarelia Lätist. SKI Hobby GP1 klassis läks võit Daniil Vlasovile ning teine oli Fredi Skobelev ja kolmandaks tuli Heigo Kopso. SKI GP1 Veteranide klassis tuli etapivõitjaks Janis Uzars, teine oli Egon Üpraus ja kolmandaks tuli Andrus Kalmer.Runabout GP4 klassis võttis etapivõidu värske MM-pronks Mattias Siimann, teiseks tuli Karlis Bole Lätist ja kolmas oli Eesti võistleja Valeri Trujevtsev.SKI Ladies GP1 klassis jagasid esikolmiku kohad MM-sarjas osalevad naised. Võit läks Krista Uzarele Lätist, teiseks tuli Jasmiin Üpraus ja kolmas oli Kätriin Nilbe.