Ander-Hubert Lauri on aasta 2019 UIM-i parim noorsportlane!!!

» Posted by on märts 7, 2020 in UUDISED | Ander-Hubert Lauri on aasta 2019 UIM-i parim noorsportlane!!! kommenteerimine on välja lülitatud

Šveitsis Lausannes toimuval UIM-i maailmameistrite galal austati täna maailmameistreid ja kuulutati välja aasta parimad sportlased.
Eestist olid kutse saanud Lausanne Olümpiamuuseumis toimunud galale neli meie sportlast – maailmameistrid Ander-Hubert Lauri, Rasmus Haugasmägi ja Stefan Arand. Jasmiin Üpraus sai kutse galale jetispordi naiste maailmaedetabeli koha eest esikolmikus möödunud hooajal.

Aasta parimate valimisel oli kandidaatideks palju erinevate distsipliinide maailmameistreid. Valimistel võeti arvesse sportlaste järjepidevust ja edukust oma spordialal ning eeskujuks olemist kõigile noortele sportlastele üle maailma.
UIM-i 2019 aasta parimaks sportlaseks valiti F-1 piloot Marit Stromoy, kes esimese naisena võitis ringrajapaatide F-1 klassis maailmameistrivõistlustelt medali.


UIM-i aasta parimaks noorsportlaseks kuulutati aga meie oma mikromürsk Ander-Hubert Lauri, kes on tulnud kaks aastat järjest jetispordi klassi SKI Junior GP3.2 maailma- ja Euroopa meistriks. Aasta parima auhinna andis Hubertile üle 2016, 2017 ja 2018 aasta parim UIM-i noorsportlane Stefan Arand.

peliculas de comedia