Alpe Adria Touri esimene etapp sõidetud

» Posted by on apr. 29, 2018 in UUDISED | Alpe Adria Touri esimene etapp sõidetud kommenteerimine on välja lülitatud

Horvaatias Fazanas sõideti Alpe Adria jet-ski Touri esimene etapp. Eestit oli sinna esindama sõitnud üheksa sportlast. Horvaatias ootas neid ees väga hea ilm ja ideaalsed võimalused testida oma tehnikat võistlusolukorras ennem tiitlivõistluste algust mai lõpus. SKI GP1 klassis osales kokku 17 võistlejat meie sportlastest olid stardis Markus Lutsokert, Marten Männi ja Ralf Üpraus. Kõigis kolmes sõidus andsid pealtvaatajatele suurepärase vaatemängu Markus ja Marten. Kolmandas sõidus tekkis Marteni jetil väike tehniline rike ja ta oli sunnitud katkestama. Markus võitis ära kõik kolm sõitu ja saavutas etapivõidu. Marten sai kahe tulemuse põhjal etapilt kolmanda koha ja oma SKI GP1 debüüdi teinud Ralf Üpraus oli ühe sõidu põhjal 16 kohal. Marten osales veel klassis SKI GP3 kus ta saavutas 16 osavõtja seas kokkuvõttes teise koha.

SKI Ladies GP1 klassis olid võistlustules Kätriin Nilbe ja Jasmiin Üpraus. Mõlemad sõidud võitis Krista Uzare Lätist, Kätriin oli esimeses sõidus teine aga teises sõidus oli tal kehva start ja ta lõpetas kolmandana. Jasmiin oli esimeses sõidus neljas ja teises sõidus teine. Kokkuvõttes esikoht Krista Uzarele, teine koht Kätriin Nilbele ja kolmas koht Jasmiin Üprausele. Jasmiin osales veel klassis SKI GP2, kus saavutas etapi viienda koha.

SKI Veteran GP1 klassis, kus Eestit olid esindamas Andres Lauri, Henn Linth ja Egon Üpraus osales 15 võidusõitjat. Andres saavutas etapi kokkuvõttes viienda koha, Henn oli kaheksas ja Egon kaheteistkümnes.

Runabout klassides GP1 ja GP2 esindas Eestit Erkki Koppel. Oma põhiklassis Runabout GP2 saavutas Erkki etapilt kokkuvõttes suurepärase teise koha. Erkki osales oma GP2 jetiga ka võimsamas GP1 klassis, kus tegi ka väga tubli tulemuse saavutades etapilt viienda koha.

Alpe Adria jet-ski Touri teine etapp toimub 18.-20. mail Itaalias Caorles.

Facebooki kasutajad saavad Alpe Adria Touri viimast SKI GP1 ja Runabout GP1 starti vaadata SIIT.

peliculas de comedia